trenar
trenar

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Casafor Trade Hakkımızda

FMCG, Sanayi ve Danışmanlık sektörlerine adanmış Türkiye’nin en deneyimli ticaret şirketlerinden biri olarak, Casafor Trade hizmet verdiğimiz değerli müşteri portföyümüzün yanı sıra, tedarikçi ve üretici anlamında Türkiye genelindeki iş ağımızı oluşturmak için çok çalıştık. Son on yıl içinde güçlü bir sorumluluk duygusu ile hizmet verdiğimiz gerek müşteri portföyümüz gerek ise ürün yelpazemiz değerli bir miras olarak benimseyip gelecek nesillere armağan etmek için büyütmeye ve geliştirmeye gayret etmekteyiz.

Misyonumuz

Her bir pazarın talebine uyacak ve adapte olacak dinamik bir yapı oluşturmak yapılacak işler listemizin başına gelmektedir. Dağıtım zincirimizin gelişimini korumak ve sürdürmek, bunun yanı sıra değerli müşterilerimize en kaliteli FMCG ve danışmanlık hizmetlerini sunmak. Kalite yönetimini ve ekip çalışmasına odaklanarak, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin memnuniyetini her daim yüksek tutmak firmamızın temel misyonu olarak belirlemekteyiz.

Vizyonumuz

İş ve işletme geliştirme danışmanları, FMCG ticareti ve danışmanlık sektörünün doygun olduğunu ifade etmektedirler, dolayısıyla yeni girişimcilerin büyük engellerle karşı karşıya olmalarını doğuruyormuş. Casafor Trade ekibi olarak bu engelleri ciddi buluyoruz, ancak bu faktör bizi endişelendirmiyor, müşteri hizmetleri anlayışımıza, deneyimlerimizin yanı sıra yönetim ve pazarlama becerilerimize sonsuz güveniriz, özellikle hizmet sonrasında bile bitmeyen desteğimiz bizi rakiplerimizden ayrıcalıklı kılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Whatsapp
Mehmet Ali Düşer
Mehmet Ali Düşer
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?